START AKTUALNOŚCI O NAS DZIAŁALNOŚĆ HISTORIA KONTAKT

 

02-05.07.2009 - Warszawa

 


Tegoroczny Dzień Spółdzielców członkowie Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Rabce Zdroju świętowali w stolicy. Z tej okazji zarząd zorganizował trzydniową wycieczkę w celu zwiedzenia najpiękniejszych miejsc Warszawy i poznania jej historii.

Wycieczka swój początek miała na ul. Puławskiej w "Siwym Dymie" - chcieliśmy porównać kuchnię i atmosferę tej warszawskiej z rabczańską restauracją.

Harmonogram zwiedzania stolicy obejmował Stare Miasto wraz z Pałacem Królewskim, Wilanów i Łazienki Królewskie. Zawitaliśmy z góralskim pozdrowieniem w Pałacu Prezydenckim, lecz niestety nie zastaliśmy pary prezydenckiej. Wstąpiliśmy również na krótkie obrady na ulicę Wiejską, ale i tam sale świeciły pustakami – niestety czas urlopów się zaczął.

Będąc w Warszawie i nie wyjechać na ostatnie piętro Pałacu Kultury i Nauki, to tak jak być w Zakopanem i nie zawitać na Giewoncie. Wyjechaliśmy więc na trzydzieste piętro pałacu skąd podziwialiśmy przepiękną panoramę Warszawy.

Wycieczka swój koniec miała na Powązkach – najpiękniejszym cmentarzu, gdzie złożyliśmy hołd żołnierzom poległym podczas wojny.GALERIA ZDJĘĆ